Pärnus rajal kahe vormeliga

Eeloleval nädalavahetusel toimub Audru ringrajal Eesti, Läti ja Soome meistrivõistluste etapp, kus osalen nii Vormel Baltic kui ka Vormel Renault arvestuses.

Peale pikemat pausi on plaanis taas rajale tuua mind aastaid truult teeninud Bowman BC vormel ning sellega Vormel Baltic arvestuses kaasa lüüa. Tänu võistluse korraldaja Andres Halli vastutulekule muudeti Audru võistluse ajakava nii, et ma saaks startida erinevates sõitudes nii oma Bowman´il kui ka Renault'il. Seetõttu kujuneb eelolev nädalavahetus üsnagi pingeliseks nii füüsilises kui ka võistlusmomendi mõttes. Tuleb ju mõlemal vormelil läbida nii vabatreeningud, kvalifikatsioonid kui ka võistlussõidud, seega tuleb läbida kaks korda rohkem võistlusmaad kui tavaliselt.
Pärnusse läheme kohale juba neljapäeval ning reede varahommikul alustame treeningutega. Rohkem vaeva saame ilmselt näha küll Bowmaniga, millega pole juba mitu head aega meetritki sõitnud. Mootorit oleme küll vahepeal käima pannud, aga see ongi kõik. Loodetavasti ebameeldivaid üllatusi ei ole ja saame vormeli lihtsalt stardikorda.

Väga põnevaks tõotavad B3 Autorent Võiduajamise nime kandval võistlusel kujuneda Vormel Renault sarja võistlusstardid, kus rajal tuleb eestlasi, rootslasi ja soomlasi. Lisaks minule peaks starti tulema kaks Eesti võidusõitjat: Anti Rammo ja Tõnis Vanaselja. Kui Vormel Baltic arvestuses osalemist võib mõnevõrra võtta lõõgastusena, siis Vormel Renault arvetuses läheb tõsiseks andmiseks ning armu ei anta.

Pärnus näeme!

B3 Autorent Võiduajamise ajakava

Laupäev, 27.juuni

Kvalifikatsioon
13:00 F3, F Renault, F Baltic

Võistlussõidud
18:00 F3, F Baltic 1.start, 20 ringi
19:15 Formula Renault 1.start, 20 ringi

Pühapäev, 28.juuni

Võistlussõidud
13:15 F3, F Baltic 2.start, 20 ringi
14:40 F Renault 2.start, 20 ringi

Kalender

2015:
24.-26. aprill - Treeninglaager/kontrollvõistlus, auto24 ring, Pärnu

02.-03. mai - hooaja avavõistlus, EMV I etapp, auto24ring, Pärnu

16.-17. mai - EMV II etapp, Ahvenisto, Soome

26.-28. juuni - Suur Võidusõit 2015, EMV III etapp, auto24ring, Pärnu

22.-23. august - EMV IV etapp, Bikernieki, Läti

29.-30. august - Estonian Grand Prix, EMV V etapp, auto24ring, Pärnu 

Toetajad